Rekolekcje pt. Pokochać teściową

Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw i narzeczonych pt. Pokochać teściową prowadzone m.in. przez Jadwigę i Jacka Pulikowskich w terminie 1-3.12.2017 r. do Swarzewa. Rozpoczęcie w pt. godz. 18.oo kolacją i zakończenie w niedz. godz. 14.00 obiadem. Miejsce: Dom rekolekcyjno-formacyjny p.w. św. Józefa. ul. Ks. Pronobisa 6a w Swarzewie; tel. 58 674 14 29.  www.ozarow.cpps.ple-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zachęcamy do uczestniczenia w całym programie rekolekcji. Uwaga! Opieka nad dziećmi (od 3 lat) jest zapewniona tylko podczas konferencji. Narzeczeni, którzy przybędą na te rekolekcje, mogą uzyskać zaświadczenie o odbyciu tych rekolekcji. Uwaga podczas rekolekcji możliwość rozmów z doświadczonymi parami małżeńskimi z Poradnictwa Rodzinnego. Zgłoszenia: Furta, Tel. 58 674 14 29 lub ks. Bogusław 694 451 259, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26.11.2017 r.

Czytaj więcej...

Gala Bohaterów

Zapraszamy 17 września 2017 roku na Galę Bohaterów na Gdańską Ołowiankę do Filharmonii Bałtyckiej. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakacie.

Kurs Akwila i Pryscylla

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Wspólnotę Czas dla Rodzin i Szkołę Nowej Ewangelizacji kurs dla małżonków Akwila i Pryscylla. Prowadzi on do pogłębienia i umocnienia wzajemnej relacji między małżonkami, uczy czerpać z mocy sakramentu małżeństwa. W programie m.in. czas na rozmowę, poznawanie wzajemnych pragnień, odnowienie przysięgi małżeńskiej. Termin najbliższego kursu to 27-29 października 2017 roku. Miejsce kursu: Dom Rekolekcyjny w Straszynie. Więcej informacji i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 693 241 025. Zapewniamy opiekę dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Ulotka do pobrania. Formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin

Zbliża się kolejna XXXIII Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasnej Górze. Małżeństwa, rodziny, osoby zaangażowane w Duszpasterstwie małżeństw i  rodzin oraz wszyscy, którym sprawy małżeństwa, rodziny i życia są bliskie zachęcamy do wspólnej modlitwy oraz refleksji na Jasnej Górze w dniach 23-24 września 2017. „W tym szczególnym roku jubileuszu 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej spotkajmy się przed Jej wizerunkiem, stając przy Matce wraz z najbliższymi: żoną, mężem, dziećmi, rodzicami. Każdy z nas potrzebuje umocnienia wiary i więzi z Bogiem, również, a może przede wszystkim, w życiu małżeńskim i rodzinnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji polskich małżeństw i rodzin, a także do refleksji i wymiany doświadczeń” – zachęca ks. Przemysław Drąg krajowy duszpasterz rodzin. Program pielgrzymki prezentujemy na plakacie.

Nauczania ks. Marka Dziewieckiego

W dniach 11-12 października 2014 r. Poradnictwo Rodzinne uczestniczyło w swoich dorocznych rekolekcjach w Straszynie, które tym razem poprowadził ks. dr Marek Dziewiecki. Tematem rekolekcji było: Przezwyciężania kryzysu w małżeństwie i rodzinie. Poniżej prezentujemy pliki dźwiękowe nauczań, które zostały w tym czasie wygłoszone. 

Czytaj więcej...

  • Szansa Spotkania
    Szansa Spotkania
  • Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin
    Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin

Diecezjalny Duszpasterz Rodzin
ks. mgr Krzysztof Homoncik
Proboszcz Parafii św. o. Pio w Gdańsku
tel. 504 500 240
info@parafiapio.pl
</p

Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego
mgr Anna Mrozowicz

tel. 508 350 903
anna.mrozowicz@poradnictwo.gda.pl

Duszpasterz współpracujący
ks. dr Jan Uchwat

tel. 508 409 192
juchwat@wp.pl