Rekolekcje dla osieroconych rodziców

Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza osieroconych rodziców na rekolekcje, które  odbędą się w dniach 8-10 marca 2024 roku w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Gdańskiej im. Św. Wojciecha w Straszynie, ul. Jan Pawła II 9. Rekolekcje rozpoczynamy w piątek g. 17.00, kończymy niedzielnym obiadem około g. 14.00. Ze względów organizacyjnych zapisy tylko do 8 lutego!  Zaproszenie skierowane jest do rodziców z całej Polski, bez względu na to, kiedy dziecko umarło, w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo. Jeżeli czujesz się zagubiony, nie potrafisz się modlić, nie potrafisz przebaczyć sobie, swojemu dziecku lub Bogu, po latach nie możesz poradzić sobie z żałobą - ten weekend jest dla Ciebie.

Na te dni zapraszamy rodziców, którzy chcą spędzić dwie doby na rozmowach lub w wyciszeniu, w skupieniu, zamyśleniu, tych którzy chcą w modlitwie połączyć się ze swoimi dziećmi. Tradycyjnie w planach: codzienna Eucharystia, konferencje, możliwość spowiedzi, rozmowy z księżmi i psychologami oraz możliwość spędzenia czasu z innymi osieroconymi rodzicami. Straszyn to niewielka miejscowość położona w dolinie Raduni, około 10 km na południowy wschód od Gdańska, tuż przy punkcie łączącym trójmiejską obwodnicę z autostradą A1. Dom Rekolekcyjny posiada własną kaplicę, parking, każdy pokój ma łazienkę. Koszt pobytu jednej osoby z pełnym wyżywieniem i noclegami wynosi 330 zł za cały weekend. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo e-maila z potwierdzeniem, iż zgłoszenie do nas dotarło. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki (50 zł od osoby) w wyznaczonym późniejszym terminie.

Diecezjalny Duszpasterz Rodzin
ks. mgr Krzysztof Homoncik
Proboszcz Parafii św. o. Pio w Gdańsku
tel. 504 500 240
info@parafiapio.pl
</p

Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego
mgr Anna Mrozowicz

tel. 508 350 903
anna.mrozowicz@poradnictwo.gda.pl

Duszpasterz współpracujący
ks. dr Jan Uchwat

tel. 508 409 192
juchwat@wp.pl